Hakkımızda

hakkimizda-burcu-moda-evi

Profesyonel ekiple Burcu Moda Evi

Evlilik Öncesi İhtiyaçlarınızı Karşılayabileceğiniz Tek Adres…

Biz, sizin hayallerinizi hayata geçirmek için yola çıkan bir ekibiz. Yıllar önce yola çıktığımız bu ilkemizle, sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Her işin olmazsa olmazları vardır. Bizim olmazsa olmazlarımız profesyonellik ve sizin isteklerinizdir. Siz hayal edersiniz, biz ise hayallerinizi gerçekleştiririz.

Seçtiğimiz kumaşların dokusundan, aksesuarların, ipliklerin orjinalliği ve kalitesine kadar, işimizin değerini arttıran her ayrıntı bizim için çok önemli. Çünkü fark yaratmanın detaylarda gizli olduğuna inanıyor ve detaylara önem veriyoruz. Bunun için adımız Burcu Moda Evi. Her bir modelimizin arkasında büyük bir birikim, tasarım gücü ve geniş bir ekibin titiz çalışması yatıyor.

Yalnızca hayallerle sınırlı kalmayan bir hizmet veriyoruz. Özel müşterilerimizin en özel günlerindeki bu unutulmaz mutluluğunda pay sahibi olmak, çalışma azmimizi en üst noktaya taşıyor.

Biz; önceliklerle sizlerle, hayallerimizle ve ilkelerimizle büyümeye devam ediyoruz.

Burcu Moda Evi ile birlikte hayallerinizi gerçekleştirmeye var mısınız?

ALIŞVERİŞ MERKEZİMİZE GELEREK EN MUTLU GÜNÜNÜZDE GÖZ KAMAŞTIRIN

Düğüne Hazırlık, Gelin&Damat hazırlığı ve Güzellik Salonu olarak sunduğumuz hizmetler, sizlerle en başından sonuna kadar bir aile öz verisiyle çalışmak için tasarlandı. 3 hizmetimizde de, kendi alanının en profesyonel kişileriyle çalışıyoruz. Çünkü biliyoruz ki bir işi en güzel, benimseyen ve seven çıkartır. Bizler bir ekip olarak yaptığımız işi bir işten ziyade, vazgeçilmezimiz olarak görüyoruz. Sizleri de bu önemli anlarınızı benzersiz kılmak için merkezimize bekliyoruz

Düğün Hazırlıkları

introduct1

Sizlerin yalnızca düğün sırasındaki ihtiyaçlarınızda değil, düğüne kadar olan tüm anlarda daima yanınızdayız. Gelinlik, damatlık, bindallı, kına için kıyafet ve abiye modellerinin yanı sıra, düğün salonu, davetiyeler, nikah şekeri, gelin arabası, kına malzemeleri ile ilgili siz istiyorsunuz biz tasarlıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, mutluluk devamlı bir süreç. Baştan sona kadar mutlu olmanız bizim dileğimiz.

Gelin & Damat Giyimi

introduct2

En son ve sürekli güncellenen gelinlik modellerimizle karşınızdayız. Tesettür gelinlik modelleri, straplez gelinlik modelleri, dantelli gelinlik modelleri, prenses gelinlik modelleri, taşlı gelinlik modelleri, sade gelinlik modelleri ve sizin isteğiniz üzerine tasarlayacağımız özel gelinlik modellerimizi mağazamızda bulabilirsiniz. Koleksiyon niteliğindeki damatlık modellerimiz için de mağazamızda sizleri görmekten mutluluk duyacağız.

Güzellik Salonu

introduct3

Yalnızca düğün için değil, her özel anınızda kendinizi iyi hissetmeniz için Kuaför & Güzellik salonumuz hizmetinizde. Profesyonel ekibimizle sizin iyi hissetmeniz için çalışıyor ve güzelliğe dair her şeyi sizinle paylaşıyoruz. Profesyonel ekibimiz ile cilt bakımı yaparak en özel günlerinizde en iyi siz olun. Randevu için iletişim alanındaki formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede sizinle iletişime geçiyor olacağız.

  • Kulun ibadeti ancak evlenmekle kemal bulur

    ~ Abdullah Bin Abbas ~